Wybierz oddział

XI Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

21.08.2018

Drodzy Zawodnicy, Trenerzy, Przyjaciele Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych Polska-Łódzkie!

Nadszedł czas podsumowania XI Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych i udziału w nich Reprezentacji Oddziału Łódzkiego. Areną tegorocznych Igrzysk były Katowice (obiekt AWF i kręgielnia), Chorzów (stadion śląski) i Mikołów (pole golfowe). Nasi zawodnicy stratowali w 11 konkurencjach. Medale zdobyliśmy w 10 dyscyplinach sportowych . W sumie Reprezentacja Łódzkiego w XI Ogólnopolskich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych zdobyła 58 medali: 17 złotych, 30 srebrnych i 11 brązowych! To jeden z najlepszych wyników w historii startów reprezentantów Oddziału Łódzkiego w Ogólnopolskich Igrzyskach! Brawo, brawo, brawo!
Pragnę, ogromnie serdecznie podziękować naszym sportowcom za wielką wolę walki, za ogromne zaangażowanie w czasie startów, za przekraczanie swoich ograniczeń, za ustanowione rekordy życiowe. Z dumą i satysfakcją patrzyłem na Was i Wasze zmagania. Dziękuję!
Niezwykle serdecznie dziękuję trenerom poszczególnych dyscyplin i kierownikowi sportowemu naszej Ekipy. Dla mnie jesteście bohaterami tych Igrzysk. Wasze zaangażowanie, nieustanna pomoc zawodnikom i opieka nad nimi przez 18 godzin dziennie, Wasza wrażliwość na ograniczenia i potrzeby naszych sportowców wzbudza mój największy szacunek dla Was! Dziękuję Wam ogromnie serdecznie!
Igrzyska były zorganizowane bardzo pięknie i profesjonalnie. Odbywały się na wspaniałych arenach. Wyzwoliły przeogromne pokłady radości w zawodnikach. Nie ma nic piękniejszego niż radość, uśmiech i szczęście na twarzach naszych niepełnosprawnych zawodniczek i zawodników. Przypomnę na koniec, że Łódzkie reprezentowali zawodnicy z Działoszyna, Wielunia, Gromadzic, Łasku, Zduńskiej Woli, Sieradza, Rawy Mazowieckiej, Bełchatowa, Tomaszowa Mazowieckiego, Piotrkowa Trybunalskiego, Czepowa, Opoczna i Łodzi

 

Jan Bujnowicz
Kierownik Ekipy Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Łódzkie na XI Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych
Prezes Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych Łódzkie

SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Partnerzy

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.